KURUMSAL

Duşakabin sektöründe firmaların çokluğu rekabeti arttırdığından piyasada ucuz fakat kalitesiz ürünler kol gezmektedir.

Kullanıcılara fiyatın ucuzluğu cazip gelsede uzun yıllar kullanma şansı bulunmamaktadır.

Firmaların satıştan sonra montajda dahil bir çok konuda müşterisinin beğenisini kazanması gerekmektedir.

Fakat bu işi yapan pek çok firma bu hizmeti gerçekleştiremez.

Ürün alırken ve aldıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bir muhatap bulmanız için güvenilir yerlerden alışveriş yapmanız gerekir.

Yılların verdiği tecrübe ve devamlı iletişim içinde olduğumuz müşterilerimiz sayesinde, zevk, estetik, kalite, çok fonksiyonluluk ve dahası uzman işçilikle ürettiğimiz banyo dolapları arasından sizlere hitap eden modeller mutlaka ama mutlaka çıkacaktır.

Duş Kabinleri

Duş Kabin

Kalitesiz cam ve plastiklerle yapılan duşkabinlerin çatlama kırılma hatta patlama gibi kötü sonlar beklemektedir. Ucuz duşakabinle başınıza geri dönüşü olmayan ev kazaları gelebilir. Firmamız Yako Banyo bu konuda sizlere dikkat etmenizi tavsiye eder.

Banyo Küvetleri

Banyo Küveti

Modern banyo küvetleri çoğunlukla, akrilik ve fiberglas malzemeden yapılır. Alternatifleri ise emaye, çelik veya dökme demirden, ayrıca zaman zaman da ahşaptan yapılmaktadır. Küvetler banyolarda tek olarak yada duş ile birlikte kullanım amaçlı bulunurlar. Küvet kabin sistemleri isteğinize göre kullanım amaçlarınız doğrultusunda tasarlatmakta mümkün olabilir...

Modern küvetlerin üzerlerinde atık süzgeçleri ve armatürler monte edilmiş halde bulunmaktadır. Yakın zamana kadar, küvetlerde sadece dikdörtgen modeller bulunmaktaydı. Ancak günümüzde birçok farklı modelde küvet farklı renkler ve tasarımlarda bulunmaktadır.